Команда

Команда

Ми – фахівці з розвитку мовлення у дітей, психологи, корекційні педагоги, філологи та логопеди, батьки дітей з мовленнєвими порушеннями, наша команда є інклюзивною.

Щоб створити асоціацію з АДК, об’єднались громадські організації та соціальні підприємства з різних регіонів України:

ГО “Здорове суспільство” (Одеса), ГО “Центр соціально-психологічної підтримки сімей “Моя родина” (Бровари, Київська область), ГО “Інформаційно-просвітницький центр “Світ дитини” (Київ), соціальне підприємство “ДивоГра” (Київ), батьківська організація ГО”Особливі діти” (Одеса), громадська ініціатива з навчання жестовій мові “Школа Сурдо” (Одеса) тощо.

Дослідження та партнерства

Ми проводимо дослідження та обмін досвідом з міжнародною спільнотою фахівців та користувачів АДК, представляючи українські практики на світовому рівні. Для української освіти адаптуємо світові стандарти та розробляємо методичні матеріали.

Останніми роками маємо освітню співпрацю з пані Алдоною Мисаковською-Адамчик, головою польського осередка всесвітньої організації з АДК – Isaac. З наукової роботи співпрацюємо з паном проф. Стівеном фон Течнером, Департамент психології Державного університету Осло, Норвегія, а також з пані Ольгою Кочубейник, доктором наук, ст.науковим співробітником Інституту соціальної та політичної психології НАПНУ.

Контакт

Сконтактуйте з нами partnership@aac.org.ua