Безкоштовний посібник з АДК

посібник

Завантажуйте безкоштовний посібник з альтернативної і додаткової комунікації Спільноти з АДК в Україні на сайті Інституту модернізації змісту освіти МОН освіти та науки України. https://lib.imzo.gov.ua/…/navchalno-metodichniy…/

Автори: Margarita ChaikaОксана Кривоногова Anna Usatenko

Це результат 2 років праці, втілення досвіду авторів та спільноти користувачів АДК та фахівців. Користуйтесь та поділіться посиланням на посібник з АДК з колегами та батьками дітей з мовленнєвими порушеннями.

Напередодні активної фази війни в Україні, 23 лютого 2022 року відбулася презентація посібника з АДК та співпраці з Міністерством освіти і науки України.

Навчально-методичний посібник «Теорія та практика використання альтернативної комунікації для осіб з особливими освітніми потребами» (авт. Чайка М. С., Усатенко Г. В., Кривоногова О. В.)

У результаті 2022 року Міністерством освіти і науки України були затверджені методичні рекомендації з використання АДК в закладах освіти, упродниками яких виступила команда нашої спільноти на чолі з методистом, фахівцем з АДК Маргаритою Чайкою.

Більше про спільноту https://aac.org.ua/