Побутові жести для комунікації

Побутові жести для комунікації

Фахівців Спільноти з АДК в Україні часто питають, як вводити жести у комунікацію. Ми записали вебінар для освітян, куди запросили фахівця з корекційної роботи, логопеда, тифло- і сурдопсихолога, Лещенко Ольгу. Ольга має більше 10 років досвіду у ранньому втручанні і розповіла на вебінарі для освітян, з чого почати спілкування простими жестами у побуті вдома та в навчанні:

Ви також можете поставити запитання про побутові жести для у групі у Facebook Альтернативна і додаткова комунікація в Україні. Додавайтесь до переліку фахівців, які працюють з АДК, що користувачі у Вашому регіоні могли звернутись до Вас. За потреби, додавайте нову країну чи регіон в опитуванні.

А жестова мова?

Хочете дізнатись більше про жестову мову в Україні? Переходьте за посиланням на сторінку з відео про жестову мову, безеквівалентну лексику та спілкування людей зі зниженим слухом у відеочаті.

Вивчати АДК онлайн

Запрошуємо на курси з АДК нашої спільноти, де Ви зможете вивчити найкращі українські та світові практики альтернативної і додаткової комунікації, дізнатись про наукові дослідження та практичні рішення в сфері асистивних технологій для спілкування, отримати сертифікат для підвищення кваліфікаці з відповідними кредитами ECTS.

Реєструйтесь на нашій навчальній платформі та підпишіться на оновлення щодо курсів Спільноти в меню ліворуч. Коли новий онлайн курс з АДК або практикум буде відкритий для реєстрації, Ви отримаєте сповіщення на мейл.

Як проходять наші курс? Дивіться у відео. Більше інформації – на сторінці курсів

Хочете поділитись Вашим досвідом або співпрацювати, напишіть нам на partnership@aac.org.ua