Співпраця

Дослідження та партнерства

Ми проводимо дослідження та обмін досвідом з міжнародною спільнотою фахівців та користувачів АДК, представляючи українські практики на світовому рівні. Для української освіти адаптуємо світові стандарти та розробляємо методичні матеріали.

Останніми роками маємо освітню співпрацю з пані Алдоною Мисаковською-Адамчик, головою польського осередка всесвітньої організації з АДК – Isaac. З наукової роботи співпрацюємо з паном проф. Стівеном фон Течнером, Департамент психології Державного університету Осло, Норвегія, а також з пані Ольгою Кочубейник, доктором наук, ст.науковим співробітником Інституту соціальної та політичної психології НАПНУ.

Співпраця

Ми відкриті до співпраці з фаховими спільнотами, державними і громадськими організаціями та науковими інституціями. Команда проєкту проводить консультації та оцінку доступності приміщень, допоможе облаштувати ваше середовище піктограмами АДК. Ми також співпрацюємо з виробниками асистивної продукції.

З питань співпраці звертайтесь partnership@aac.org.ua

WhatsApp +3806772139721, Ганна Усатенко, керуючий партнер

Підтримайте проєкт за посиланням. Створення безкоштовних постерів, навчальних відео та піктограм можливе завдяки вашій підтримці

Всі зібрані кошти будуть спрямовані на розробку безкоштовних матеріалів з символами АДК на тему війни або безпеки під час евакуації

Курси

курси з АДК
Дізнатись більше про поточне навчання

Приєднуйтесь до спільноти АДК

Контакти

Напишіть нам на partnership@aac.org.ua. Асоціація з АДК в Україні.