Постери з піктограмами. Війна в Україні

В лютому 2022 року громадські організації нашої спільноти АДК в Україні об’єднались, щоб створити постери з піктограмами, які допоможуть людям з мовленнєвими порушеннями, а також тим, хто взаємодіє з ними, дотримуватись безпеки в умовах воєнних дій або евакуації.

Розуміти одне одного та діяти швидко – це запорука виживання у військовий час. Українські піктограми “ДивоГра” були створені на основі теми, які важливі для наших читачів: поведінка в бомбосховищі, при обстрілах, в евакуації тощо. Ми створювали символи максимально наближені до реальних обставин, але не травматичні для дітей і дорослих користувачів. Завантажуйте постери нижче.

Обирайте постери з галереї нижче

Натискайте на обраний постер та завантажуйте.

Нові розробки будемо додавати на цій сторінці. Слідкуйте за анонсами у соціальних мережах. Цей проєкт став можливим завдякі співпраці з соціальним підприємством “ДивоГра”, за участю ГО ” Центр соціально-психологічної підтримки сімей “Моя родина”, ГО “Здорове суспільство”, ГО “Світ дитини” (Київ), за підтримки БО “Вплив”, МФ “Відродження та української діаспори і мистецької спільноти в м.Чікаго, США.

Дякуємо всім причетним до створення цього контенту для безпеки українських користувачів АДК в умовах війни!

Команда проекту – це 10 осіб: ілюстратори, редактори, психологи, логопеди та волонтери. Очолила цю важливу ініціативу Маргарита Чайка, психолог, логопед, старший викладач Кафедри інклюзивної та спеціальної освіти Інституту людини КУБГ імені Бориса Грінченка; аспірантка Кафедри психокорекційної педагогіки та реабілітології Факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова;  методист видавництва літератури для розвитку мовлення «ДивоГра».

Приєднуйтесь до спільноти АДК

Контакти

Більше про спільноту

Створення національної системи асистивних технологій для спілкування

Перейти до вмісту